אודותינו

נגן וידאו

אודות עגלות המסתור באגמון החולה

"גלילי תיירות וטבע בע"מ" הינה חברה משפחתית שהוקמה בשנת 2002 ע"י אלי וטלי גלילי מקיבוץ איילת השחר. החברה הייתה ראשונה לחלום, להגות, ליצור ולהפעיל את "עגלות המסתור", אטרקציה תיירותית ייחודית הפועלת באגמון החולה ומאפשרת למטיילים לשהות בלב ליבן של להקות העגורים החורפות בעמק החולה.

העגורים ומרבית הציפורים ושאר חיות הבר רגילים לתנועת הטרקטור (המעבד את השדה וחושף מיני מזונות) ועל כן המבקרים בעגלת המסתור זוכים לתצפיות קרובות שאין כדוגמתן בשום מקום אחר בעולם. משום כך, אנו היחידים שמורשים להיכנס לשטחים הסגורים באגמון החולה. בשטחים אלו מתבצעת האכלת העגורים בחורף, ובמהלך כל השנה שטחים אלו פחות "מופרעים" ומזמנים תצפיות קרובות ומיוחדות.

הסיורים שלנו מלווים ע"י מדריכים מנוסים המספרים את סיפורו של עמק החולה ומתווכים בהצלחה את המפגש שבין המבקר לבין הטבע והציפורים שאינן תמיד מוכרות לו.

עגלות המסתור נותנות מענה לכל סוגי האוכלוסיות החל מילדים קטנים ועד אנשי גיל הזהב, כמו גם אנשים בעלי צרכים מיוחדים. האטרקציה מתאימה מאוד לקבוצות מאורגנות בסקטורים שונים, וכמובן זוהי נישה מבוקשת ביותר לחובבי טבע מושבעים, צפרים וצלמים.

רוצים לקבל עוד מידע?

מוזמנים להשאיר לנו פרטים בטופס

מה חדש

תוכנית פסח 2019

האביב כבר כאן! אנחנו בעיצומה של עונת הנדידה. העופות שהגיעו אלינו או שנמצאים כאן כל השנה- מצויים בשלבים שונים של תקופת הקינון. מוזמנים להצטרף אלינו

קרא עוד »

החלה האכלת העגורים!

ביום חמישי ה-14.11 התחיל השלב השני של "פרוייקט העגורים"- פיזור אוכל לעגורים. ההאכלה מתבצעת במטרה למנוע נזקים לחקלאות. מידי יום יפזרו לעגורים בין 6-8 טון

קרא עוד »
דילוג לתוכן